EO 2.10 (18.10.13)

 1. Tühjad menüülingid, millel endal lehte küljes ei ole, kuid omavad ainult alamlinke, avanevad ilma segavat lehe laadimist tegemata. Oluline täiendus lehtedele, kus kasutatakse palju alameteemasid ja nende kategooriseerimist.
 2. Avaldustes saab maha võtta kohustusliku piltkoodi.
 3. E-pood. Kodulehe üldotsingu tulemusi on täiendatud nii, et kui leitakse otsitav sõna e-poe toodete hulgast, siis kuvatakse varasema toote nime juurde lisaks ka veel pilt ja hind. See muudab kliendil kauba leidmise märksa mugavamaks.
 4. E-poe allahindlused. Nüüd on võimalik määrata tervele e-poe kategooriale ühine allahindlusprotsent. Väga mugav vahend teatud perioodiks kõigile üheteemalistele toodetele üks allahindlus määrata (jõulud jne).
 5. E-poe toodete nimekirjas saab ostja nüüd tooteid mugavalt sorteerida nii hinna, kui toote värskuse järgi.
 6. Kodulehe esilehele on nüüd šabloonide alt lisada nö "E-poe eripakkumiste" kastike. Kõik tooted, mis on märgitud "eripakkumiseks" kuvatakse eripakkumiste kastis. Antud kasti on võimalik lisada objektina näiteks esilehe sisulehte või suvalistesse tsoonidesse sama moodi nagu uudiseid, ostukorvi, liitu uudiskirjaga jne.
 7. Parandus. E-poe kategooriates ei ole võimalik enam surnud ringi tekitada, et kategooria oleks oma alamkategooria alamkategooria.
EO 2.9 (19.09.13)

Uued võimalused:
1. E-pood. Automaatne teade kliendile, kui Tehingute all on staatus muutunud.
2. E-pood. Nüüd on võimalik genereerida ka üle 200 kupongi (uus maksimum 500).
3. Liitu uudiskirjaga nupule on võimalik lisada URL, mis avatakse peale seda, kui klikatakse Liitu nupp. On võimalik luua nö "Täname liitumast" leht.
4. Facebooki soovita link ei kuva enam suvalist pilti saidilt, vaid seda saab määrata saidi seadete alt. Soovita link töötab kõikide alamlehtede puhul, mitte ei jaga ainult esilehe aadressi.

Parandused ja täiendused:
1. Masspostituse sõnumi pealkirjas ei tohi olla erimärke
2. Toote detailvaates olles ei saa kasutada üldotsingut
3. Kategooriapildi lisamine töötab IE 10 -ga, vanemate versioonidega pilti üles laadida ei saa.
4. Lehe muutmise all, SEO märksõnade väljal on nüüd lubatud ka komad.
5. Miniuudiste kuvamisel ei kontrollita enam õigusi. Kuna miniuudiseid saab nüüd ülesse panna läbi šablooni, siis pole õigused vajalikud.
6. Kliendile saadetaval arvel on nüüd NB! teade. Kui arvel on soodusprotsendi arvutus, siis on seal lisakiri NB! Sooduskupongi ja püsisoodustust ei arvutata toodetelt, mille oma soodushind on suurem, kui kupongi-, kinkekaardi- või püsisoodustus. Siiani tekitas see segadust, miks soodusprotsenti kõikidelt toodetelt ei arvutatud.
7. Ostukorvi kasti funktsionaalsust parandatud. Nüüd värskendab ostukorvi kast infot ka ilma lehe väskendust tegemata. Lisaks kuvatakse toodete arv, mitte enam ostukorvi ridade arv.
8. E-poes registreerimisvormil, kui oli valitud Anonüümne ostmine, siis ei olnud kohustuslikud väljad nõutavad. Nüüd on ka need väljad ikkagi nõutavad. Lisaks muutsime sõnastust, et tegemist ei ole enam Anonüümse ostuga, vaid Ilma registreerumiseta ostuga.

 
EO 2.8.9 (01.04.13)
 1. Saidi seadete all on nüüd olemas võimalus määrata kas galeriis piltide all kuvatakse kommentaarid (koos kommentaari jätmise võimalusega) või mitte.
 2. Keelte administreerimise lehel saab igale keelele lisada oma keelelipu.
 3. Faficon. Igal kodulehel on võimalus ise saidi seadete alt määrata oma kodulehe favicon. Favicon on väike piltikoon brauseri üleval servas.
 4. Kodulehe üldpealkiri, ehk Title on nüüd ise seadistatav saidi seadete alt.
 5. Masspostitus. Registreerimisvormi kaudu (ka e-poes ostja andmete vorm) sisestatud andmed lisatakse automaatselt ka masspostituse adressaatide andmebaasi ja märgitakse samas kohe ka Tellituks.
 6. Optimeerisime kodulehtede/e-poodide tarkvara programmikoodi. Kodulehed peaksid nüüd jälle pisut kiiremad olema.
 7. Masspostitus. Liitu uudiskirjaga vormi kaudu lisandunud adressaadid lisatakse automaatselt ka allikasse "Lisatud Liitu uudiskirja kaudu".
 8. Masspostitus. Masspostituse kirjade saatmise lahendus uuenenud. Enam ei ole vaja suurema kirjasaajate hulga puhul iga tunni tagant saatmist käivitada, vaid kohe saatmise käivitamise nupul klikates lisatakse kogu saadetis järjekorda, mida server järjest ja lõpuni töötleb ning ükshaaval kõik kirjad ära saadab.
 9. E-pood. Toote alamproduktide lisamisel pannakse kõikidele ridadele automaatselt järjekorra numbrid (10, 20, 30 jne).
 10. E-pood. Kui toote hind on 0.-, siis e-poes on praegu listi vaates ostukorvi ikoon olemas, detailvaates aga ei ole. Täiendatud.
 11. E-pood. E-poe seadete all saab nüüd lisada oma ostukorvi ikooni, iga keele jaoks eraldi. Kui ei ole lisatud, siis kasutatakse default ostukorvi ikooni. Pildi ülesse laadimisel toimub ka suuruse kontroll.
 12. E-pood. Kui toode on määratud nähtamatuks, siis nüüd ei ole võimalik seda tooded ka otse aadressi teades näha. Admin õigustes kasutaja näeb kõiki tooteid.
 13. E-pood. Kui ostukorvi lisatud toote kogus ei klapi reaalse e-poe lehel oleva seisuga, siis ostukorv annab küll teate, aga ei viita sellele, milline toode ei klapi. Nüüd viitab ostukorv ka konkreetsele tootele, mille soovitud kogus on suurem, kui laoseis.
 14. E-pood. Klientide tehingute all on võimalik lisaks arve vaatamisele ka seda kliendile lihtsalt ja mugavalt uuesti saata.
 15. E-pood. Lisandunud on ka LHV pangalingi makse võimalus.
 16. E-pood. Arvetele saab nüüd lisada ka Prefiksi (toimiv alates juuni 2013)
EO 2.8.8 (nov-dets 2012)

 1. Tasuta Mikro kavandid nüüd kõigile avatud. Iga kodulehe omanik saab ise oma kodulehe kujundust muuta.
 2. Uudiskirjaga liitumise vorm lehesisese komponendina. Nüüd saab uudiskirjaga liitumise vormi lisada sisulehte või suvalisse kohta Tsoonides. Valik lisatud šabloonidesse.
 3. Registreerumisvormil Captcha kood ära (et lihtsustada e-poe ostuprotsessi).
 4. Lehe üldotsing kuvab nüüd plokid automaatselt avatuna. Jääb ära üks üleliigne klikk.
 5. E-poe ostukorvi kinnitamise vaated parandatud kujundusega. Täiendatud ka väljade järjekorda.
 6. E-poe ostukorv lehesisese komponendina. Nüüd saab ostukorvi "nupu" (Teie ostukorvis on X toodet kogusummaga X) lisada sisulehte või ükskõik millisesse tsooni. Valik lisatud šabloonidesse.
 7. E-poe ostukorvis arvestatakse nüüd ka transpordi alaliikide järjekorda.
 8. E-poes saab nüüd tellida ka toodet, mille hind on 0.-.
 9. Loodud www.epoekeskus.ee meie e-poe klientidele. Esindatus epoekeskus.ee-s on Eliteci klientidele tasuta.
 10. Tehtud mitmeid veaparandusi nii programmikoodis, kui ka mikro kavandites.
 11. E-poe toote hindade, koguste, alamproduktide sisestamine mugavamaks. Enam ei avane nende andmete sisestamiseks eraldi akent, vaid vajalikud väljad saab sisestada otse muutmise lehele. Parandab märgatavalt administreerimise kiirust.
 12. E-poe ostu puhul administraatorile saadetavas kinnituse mailis nüüd näha ka tootekood ning toote nimetus on lingitud, millele klikkimine viib otse e-poes vastavale tootele. Oluliselt mugandab ja kiirendab müügiprotsessi, eriti puhkudel, kui e-poes on palju tooted ja müüki palju.
 13. E-poe püsiklindi allahindlus. Nüüd on võimalik igale registreeritud kasutajale lisada tema kasutaja muutmise all püsiva allahindluse protsendi. Allahindluse protsent arvestatakse peale ostukorvi kinnitamist ja klient peab olema selle soodustuse saamiseks sisse logitud. Erandid. Kui tootel on endal soodushind, siis arvestatakse suuremat soodust. Kupongiga ostmine ei ole püsikliendi soodustuse puhul võimalik.
 14. E-poe tootelistis kuvatakse koguse valiku juures ka + ja - märgid.
 15. E-poes navigeerimise lihtsustamiseks kuvatakse jooksev asukoht kategooriapuus, kus on lihtne eelmistele astmetele tagasi liikuda.
 16. E-poe tehingute lehel saab nüüd mugavasti eelmiste perioodide arveid välja trükkida. Saab valida ajavahemiku ja arve staatuse ning need kõik korraga välja trükkida.
 17. Tehtud mitmeid visuaalseid parandusi e-poe vormidele.
 18. Uudiskirja vormidel täiendatud kujundust.
EO 2.8.7 (14.06.12)
 
 1. Koduleht. Üles laetava faili maksimaalne suurus on nüüd 10MB (varem 6MB).
 2. Koduleht. Lisandunud mitmeid valikuid tsoonide ja sisulehtede šabloone.
 3. Koduleht. Sisulehe maksimaalne suurus on nüüd 3 korda suurem. Eksisteeris lehti, kus sisutekstid olid väga pikad.
 4. E-pood. Loodud juurde uus toodete detailvaade - Vaade 5.
 5. E-pood. Tasuta transport ostukorvi teatud summa ületamisel. Kui ostukorvi kogusumma ületab mingit arvu (määratakse e-poe seadete all), siis oleks transport (kohustuslik kategooria) tasuta.
 6. E-pood. Kõik e-poes olevad pildid saavad nüüd automaatselt pildi ALT TAGi. Selleks on pildi faili nimi. Oluline täiendus seoses otsingumootorite täiendamisega.
EO 2.8.6 (14.06.12)
 
 1. Nüüd on võimalik webmailis kirja avada ühe klikiga, mitte topeltklikiga. Muudatus oli vajalik, et ka nutitelefonide ja tahvelarvutitega saaks maile lugeda.
 2. Uudiskirjade masspostituses saab korralikult ka pilte saata. Ei pea enam jälgima, et pildi aadressi ees oleks oma kodulehe aadress.
 3. E-pood. Nüüd on olemas võimalus anda klientidele sooduskoode või ka kinkekaarte, mille numbri sisestamisel e-poodi arvestatakse ostukorvi summa väiksemaks kas soodusprotsendi või konkreetse kinkekaardi summa võrra.
 4. E-pood. Toodete ja kategooriate pildid asuvad nüüd failisüsteemis. Antud täiendus teeb rohkemate piltidega e-poe laadimise märgatavalt kiiremaks.
 5. E-pood. Arvele pannakse nüüd toote alamprodukti vaikimisi nimetus, kui tõlge on puudu.
 6. Turvalisuse täiendamine. Capcha kood 6-kohaline ja lisaks ka kalded lisatud
 7. Rippmenüüdes bugi. Ei saanud aktiivset rippmenüüd teist värvi panna.
 8. Üleslaetava faili maksimaalne suurus on tõstetud 6MB pealt 10MB peale.
EO 2.8.5 (27.01.12)

Antud versiooniuuendus sisaldab väiksemaid täiendusi, mis muudab kodulehe või e-poe haldamise mugavamaks ja veakindlamaks.

1. E-poes märkustesse sisestatud teade saadetakse lisaks e-poe adminnile ka kliendile endale.
2. Kui blogi seadetes on keelatud blogide kommenteerimine, siis ei tule enam blogide alla kirja "kommenteerimine keelatud", vaid jääb tühi koht.
3. Täidetud avalduse (tagasiside, küsitluse) vormi saab nüüd kohe automaatselt ka avaldada.
4. E-poe tehingutes lisatud uus staatus - Postitatud.
5. Sisulehe muutmise all, kui vahetada komponent mõne teise sisulehe vastu, siis esines viga, et kuvati valget lehte. See bugi on parandatud.
6. Sisulehe muutmises on raskendatud "kogemata" komponendi kustutamine. Kui sisulehel on küljes 1 komponent (99% juhtudest), siis ei saa seda eraldi kustutada, vaid tuleb terve leht kustutada.
7. Esines ka probleeme, et sisseloginud kasutaja kustutas kogemata enda kasutaja ära. Nüüd ei ole sisselogitud kasutaja kustutamine enam lubatud.
8. Sisselogitud kasutaja kasutajanime muutes küsitakse seda topelt üle, et sellele toimingule suuremat tähelepanu pöörata.
9. Google Analytics kasutab nüüdsest uut "asünkroonset" verifitseerimise koodi, mida saab kasutada ka teiste Google tööriistades autoriseerimiseks. Antud täiendus on ka sellesse versiooni sisse viidud.
EO 2.8.4 (12.11.11)
 1. Igale sisulehele või e-poe tootele saab nüüd lehe alla lisada "soovita" ikoonid Twitteri, Google+ ja Facebook keskkondade jaoks. Seda saab sisse lülitada ühe nupu vajutusega üle kogu kodulehe või siis iga lehe jaoks eraldi.
 2. Kõik kodulehe sisulehtedes või tsoonides asuvad pildid on nüüd leitavad ja hallatavad ka otse serverist.
 3. Kui uudiste kommentaare on 0, siis ei näidata seda pealkirja "Kommentaarid (0):" enam üldse.
 4. E-poe seadetesse on lisatud uus väli - "toodete arv" lehel. See on arv, mis näitab, kui palju tooteid kuvatakse detailvaates ühele lehele.
 5. E-poes toodete listis toodete pisipildi kõrgus 20px (seni 50px).
 6. E-poe uued toodete detailvaated. Alamproduktid rippmenüüna.
 7. E-poe tellimuse kirjad, mis saadetakse adminnile, nende mailide pealkirjas (teemas) näidatakse nüüd tellimuse numbrit.
EO 2.8 (10.06.11)

1. Galeriis saab nüüd piltide ja galeriide järjekorra muuta.
2. Galeriisse saab pilte üles laadida kõikide uuemate brauseritega
3. Vormide sisestamise juures olev spämmifilter ehk Captcha kood 5-kohaliseks. Eesmärk piirata veelgi spämmi läbi pääsemist.
4. Lisatud mitmeid uusi šabloone huvitavamate ja ilusamate esilehtede loomiseks
5. Avalduste vormis ei toiminud "märkeruudud", parandatud.
6. Sisulehtedele saab lisada minikalendrit ja miniuudiseid. Kavandites, kus puudusid küljeveerud, ei saanud kalendrit ja uudiseid lisada.
7. E-poe ostukorvis ei kuvata enam "1 ühikut" veergu, kuna sellel puudus reaalne vajadus.
8. E-poes riikidepõhine käibemaksu arvestus toimib korrektselt. Veaparandus.
9. E-poes pilti lisades, lõigatakse ebaproportsionaalselt laiadelt piltidelt otsad ära, et mitte visuaalset väljanägemist ära rikkuda.
10. Avalduse vormis kohustuslikud väljad korrektselt toimima. Uute brauseritega, mis toetavad juba ka html5, oli mõningaid probleeme.
11. E-pood. Kui tootel on ära võetud "nähtav" linnuke, siis ei peaks seda toodet avalikult näitama. Veaparandus.
12. E-poe ostukorvis ei kuvata kohustuslikku kategooriat (transport näiteks), kui sealt on juba midagi valitud. St puudub võimalus lisada 2 rida kohustuslikust kategooriast.
13. E-poe pilte saab nüüd üles laadida kõikide uuemate brauseritega.
14. E-poes saab seotud tooted valida üle kogu e-poe toodete nimekirja. Varem ainult selle kategooria siseselt.
15. E-poes ei teki enam viga, kui toote nimesse üritatakse panna keeltadu märke (jutumärgid näiteks).
16. E-poe ostukorvi kinnitades topeltkontroll, et laoseis ei läheks miinusesse.

 
EO 2.7.4 (19.04.11)

1. Valuutakursi käsitsi muutmine. Kui e-poes on hinnad näiteks USD ja sekundaarvaluuta EUR, siis saab e-poe admin ise vahetuskurssi määrata.
2. E-poe toote sisestamisel ei ole vaja sisestada andmeid mitmest kohast. Siiani tuli laoseisu ja hinda sisestada erinevatest aknatest, nüüd saab saab seda teha ühest aknast. Kiirendab oluliselt tööprotsessi, eriti juhtudel, kus ühe toote all on palju erinevaid alamprodukte (näiteks üks toode, kuid mitu erinevat värvi, suurust jne).
3. Uudiskirja täiendused. Adressaatide importimisel on lisatud võimalus andmeid ka lisada, mitte ainult üle kirjutada. Siiani kustutati kõik adressaatide andmed ära ja sisestati uued, imporditavad andmed, kuid nüüd on võimalus, et andmed alt ära ei kustu, vaid imporditavad andmed lisatakse olemasolevatele.
4. Uudiskirja saadetise loomisel saab nüüd määrata ka grupi, kellele mitte saata. Näiteks saab saata uudiskirja uue koolituse kohta kõikidele klientidele välja arvatud neile, kes on koolitusel juba käinud.
5. E-poes saab nüüd ka alamproduktide järjekorda muuta. Siiani sai muuta vaid kategooriate ja toodete järjekorda.
6. Epoe alamproduktides saab kasutada kirjelduses täiendavaid infovälju (näiteks monitoride puhul on lisaväljaks diagonaal, kaal).
7. Uus funktsionaalsus e-poes. Iga tootega saab nüüd sisuda ka seotud tooteid. Näiteks saab siduda mobiiltelefoniga sellega sobiva laadija või muu lisavarustuse.
8. E-poe adminstraatori saab nüüd otse toote detailvaatest liikuda selle toote muutmise alla. Siiani pidi admin minema tagasi toodete nimekirja ja sealt liikuma selle toote muutmisse. Muudab haldamise mugavamaks.
9. Kui e-poe toote juurde on lisatud rohkem kui 1 pilt, siis nüüd saab neid pilte suurelt vaadates ka mugavalt edasi kerida. Siiani pidi pildi kinni panema ja siis järgmise avama.
10. E-poes kategooriate ja toodete kuvamine on nüüd üksteisest sõltumatud. E-poe seadete alt saab määrata kummagi jaoks eraldi kui mitu toodet/kategooriat ühe rea peal kuvatakse või kui suurt pilti kuvatakse. Siiani oli see ühine, st kui seadete all määrati, et kuvatakse 3 pilti real ja pilt kõrgusega 100, siis kuvati kategooriate ja toodete nimekiri täpselt ühte moodi.
11. Epoe toodete/kategooriate nimekirjas jäetakse pildi ja pealkirja vahele väike vahe.
12. Pildid ei avanenud suurelt lightbox efektiga uutes Firefox ja Internet Exploreri brauserites.
13. Parandatud editori viga, et sõna "form" muudeti sõnaks "forn"


 

 
EO 2.7.3 (17.02.11)

1. E-pood. Kui tootekategooria on muudetud nähtamatuks, siis nüüd ei näidata seda ka menüüs (bugfix).
2. Toote detailvaates kuvatakse tõlgitud toote nimetus.
3. Registreerumisvormi värskendusega (refresh) ei lähe firma nimi ja aadress enam tühjaks.
4. Spämmifiltri koodi (Captcha kood) parandus. Kui veebivormile mindi otseaadressiga, kus ei olnud ees "www", siis kood ei töötanud.
5. Lisatud uus šabloon editoridesse (sisulehed, e-pood)
6. Lisaveerg10-sse saab laadida suuremat pilti kui üldiselt lubatud. Suurte taustapiltide puhul muudab süsteem pildi automaatselt väiksemaks mõõtu 1420px.
7. E-pood. Kui e-poe seadetes on määratud, et saadetakse "Tellimus", siis kliendile ei saadeta mitte arve, vaid tellimus.
8. Esitatud avaldusi saab nüüd avalduste all ka muuta. Näiteks on keegi esitanud avalduse, kus on peal vigane emaili aadress, siis saab seda nüüd otse avalduse peal muuta.
9. Võtsime kasutusele uue Editori versiooni.
10. Tehingute tabelis saab tehingu tegija kontaktandmeid muuta.
11. Mitmete süsteemsete failide optimeerimine paremaks kiiruseks.

 

 
EO 2.7.2 (21.12.10)

1. Menüülinkidest sõltuvad tsoonid. Kui siiamaani olid kõik tsoonid staatilised, st seda, et kui tsooni lisati pilt, tekst või midagi muud, siis oli selle tsooni sisu nähtav üle kogu kodulehe, ükskõik millisele menüülingile külastaja klikkas. Nüüd on võimalik luua ka menüülingist sõltuv tsooni sisu. Näiteks on meil peamenüüs kolm erinevat toodete/teenuste kategooriat. Saame luua sellise lahenduse, et klikates näiteks peamenüüs lingil "riided", kuvatakse päises (tavaliselt tsoon Päis1) riietega päise taustapilt, kuid klikates lingile "jalanõud", kuvatakse päisetsoonis hoopis jalatsige taustapilt. Kuna see lahendus töötab kõikide tsoonide puhul, on võimalik seda nippi kasutada üsna laialdaselt.
2. Ilma kasutajat registreerimata ost e-poest. Kui siiani registreeriti ostu sooritav inimene automaatselt kohe ka e-poe kasutajaks (anti kasutajanimi ja parool), siis nüüd on võimalik ostu sooritada ka selliselt, et ostjat enam kasutajaks ei registreerita.
3. E-poe kategooriate ja toodete järjekorda saab ise määrata. Siiani olid kõik kategooriad ja tooted järjestatud alfabeetiliselt, see kehtib ka edasi uues versioonis, kui järjekorda ei ole käsitsi määratud.
4. E-poes pika tootenimekirja puhul jagatakse leht lehekülgedeks.
5. Login all "Unustasid parooli" funktsionaalsus. Registreerunud kasutajad saavad nüüd ise unustatud parooli ära muuta.
6. Parandatud leitavus otsingumootorites. E-poe toodete ja kategooriate pealkirjad kuvatakse nüüd samuti kodulehe metainfos, mis tõstab leitavust otsingumootorites.
7. Alamkategooriate "vitriin" e-poe sisulehel. Kui on loodud kategooriate puu ja sisestatud tooted, siis jääb selle kategooria, mis omakorda veel alamkategooriateks jaguneb, sisulehe ala tühjaks (valge leht), kuna selle kategoorigaga sageli tooteid ei seota. Sarnane olukord võib tekkida ka e-poe esilehel, kui tooteid ei ole eraldi e-poe esilehele toodud. Selle probleemi lahenduseks ja külastajate mugavamaks navigeerimiseks erinevate kategooriate vahel lõime kategooriate "vitriini". Sisulehel kuvatakse nimekiri selle alamkategooriatest. Kui kategooriale lisada ka pilt, siis kuvatakse alamkategooriate tabel koos nimetuse ja pildiga.

 

 
EO 2.7.1 (01.11.10)

1. Kodulehte saab mugavalt hallata ka Google Chrome'ga
2. Epoes pika tootenimekirja puhul jagatakse leht lehekülgedeks.
3. Login all "Unustasid parooli" funktsionaalsus.
4. Lisandunud uusi šabloone.
5. Epoes saab salvestada lisavälju
6. Mitte-eestikeelse keele puhul näitab epoe pdf arvet õiges keeles.
7. Lisatud uus moodul - sündmuste kalender.

 

 
EO 2.7 (01.10.10)

Sisaldab suuremaid täiendusi ja oleme hulgaliselt lahendanud ka probleemseid või segadusttekitavaid kohti. Seetõttu otsustasime anda versioonile numbri 2.7.

E-pood

1.Täielik EURile ülemineku toetus. Võimalus näidata hindu kahes valuutas (näiteks EEK ja EUR). Süsteem arvutab ise vastavalt valuutakursile hinda. Aastavahetusel tuleb kasutajal minna Intra->Admin->Riigid->E-poe valuutad lehele ja muuta süsteemne valuuta. Kõikide epoe toodete hinnad arvutatakse automaatselt ringi uude valitud valuutasse (näiteks EURi). Arvutamisel kasutatakse Eesti Panga kursse. Pangalinkide kasutajatel muudetakse automaatselt ka pangalingi valuutat.
2. Otsing. Lehe üldotsing otsib nüüd täielikult ja korrektselt ka epoe toodete andmebaasist.
3. Soodushinnad. Igale tootele on võimalik määrata soodushinna. Toodete nimekirjas ja detailvaates kuvatakse soodushind punasena ja "boldis" ning vana hind on läbikriipsutatud. Soodushind läheb ka arvele.
4. Lisades toote ostukorvi, ei pea enam eraldi ostukorvil klikkima, et minna tellimust vormistama. Süsteem pakub kohe välja variandi, et kas liigume edasi ostukorvi tellimust kinnitama. Lisab mugavust ja vähendab katkevaid tellimusi.
5. Mitmed täiendused seoses töökindluse ja kasutatavuse parandamiseks.
6. Rahvusvahelise müügi tugi. Igale riigile (kui kasutaja oma andmeid sisestades valib enda riigi) saab määrata käibemaksu, mida arvel näidatakse. Näiteks, kui ost toimub Eesti siseselt, siis võetakse käibemaksuks 20%, kui müük tehakse Euroopa Liidus olevale riigi kasutajale, siis näidatakse arvel käibemaksu 0% (export EU siseseselt on 0%).
 

Šabloonid

1. Loodud uued šabloonid uudiskirja põhjaks, uudiste või toodete lühikirjeldamiseks.
 

Uudiskirjade masspostitus

1. Lisatud 2 uudiskirja põhja, šabloon.
2. Uudiskirja personaliseerimine. Uudiskirjadele lisatakse nüüd kirja algusesse ka adressaadi nimi, kui andmebaasis on nimi olemas.
3. Adressaatide impordi täiendamine. Adressaatide nimekirja imprtimisel võimalik määrata adressaadi nime, peamist keelt ning kuulumist kliendikategooriatesse.
 

 Üldine

1. Tsoonide "pliiats" kontrastsem ja ei tekita enam tsooni ette tühja rida. Väga oluline muudatus, kuna tsoonid ei ole nüüd enam "pliiatsite" tõttu nö paigast ära.
2. Avaldustes veateate (näiteks teade, et mõni kohustuslik väli täitmata) kuvamine nähtavamasse kohta ning suurelt. Varem oli probleem, et ei teatud, mis põhjusel süsteem ei lase avaldust esitada.
3. Parandatud foorumi õiguste probleem (esines erijuhtudel)
4. Galeriis piltide kuvamise parandus. Teatud juhtudel kuvas pildi poolikult.
 


 
     
 

EO 2.6.8 (20.04.10)

1. Lehesisene minigalerii. Täiendatud lisatud juurde "thumbnailide" mõõte.
2. Sisulehe loomise editor. Täiendatud ja loodud juurde mitu uute lehtede loomise šablooni.
3. Piltide laadimisel kodulehele vähendatakse automaatselt originaalpiltide mõõtmeid, kui need on suuremad kui 1024x600px
4. Kasutajate registreerumine. Emaili aadressi kontrollimisel võis esineda vigu - töötav email tunnistati vigaseks. Saatja emaili aadress õige.
5. Olulised täiendused epoe moodulis.
5.1 Tehingute vormil täiendused. Tehingu staatust saab admin muuta, kuvatakse firma nime, lisaks ftp'le kuvatakse ka html vormingus arve.
5.2 Toodete list näitab alamkategooriate olemasolul ka neid.
5.3 Ostukorvis on kohustusliku kategooria valiku asukoht tõstetud tootede nimekirja alla.
5.4 Ostukorvi kohustuslikus kategoorias saab valida 2 astmelist toodet (kui kohustuslik toode on näiteks transpost, siis 1. Eesti Post, 2. lihtkiri)
5.5 Alamprodukti tõlgitud nimi toimib korrektselt.
5.6 Toodete nimekirjas saab sisse/välja lülitada nii laoseisu kui "lisa ostukorvi" veeru.
5.7 Iga toote puhul saab määrata eraldi, kas ostuinfot (laoseis ja ostukorvi) listis näidatakse. Näiteks kui tootel on rohkem kui 1 alamprodukt (punase kangaga diivan "doora" 15tk, sinise kangaga "doora" 20tk).
5.8 Tellimuse infoautomaatsel emailil From aadress õigeks.
 

 
     

 
     
 

EO 2.6.5 (19.03.10)

1. Pildigalerii. Väga oluline muudatus. Lisaks tavapärasele galeriifunktsionaalsusele, on nüüd võimalik lülitada sisse ka piltide "kergaknas" kuvamine. Ehk siis ei kuvata pilti kodulehe sees, vaid kaasaegses poolläbipäistva taustaga popup aknas. Lisaks on nüüd võimalik piltide järjekorda vahetada. Välja saab lülitada galerii kohal oleva "enim vaadatud" piltide ploki.

2. Lehesisene minigalerii. Nüüd on võimalik ka tavalise sisulehe sees püsti panna väike, mõne pildiga minigalerii. Lae üles suured pildid ning süsteem kuvab lehel need automaatselt väiksemate "thumbnailidena". Pildil klikkimine avab pildid "kergakna" efektiga.

3. Olulised täiendused epoe moodulis.
3.1 Piltide kuvamine "kergaknas"
3.2 Toodete laoseisu mahaarvestus müügitehingu kinnitamisel.
3.3 Brauseri erinevustest tulenevad täiendused
3.4 Täiendatud alamproduktide kuvamine detail- kui ka adminvaates
3.5 Automaatsete menüülinkide (kategooriate) kuvamise parandamine
3.6 Kohustusliku toote lisamine ostukorvi. Võimalus näiteks nõuda ostukorvis "transpordi" valimist.
3.7 Peale maksmisele minemist saadetakse automaatse kirjaga kliendile ka PDF arve.
3.8 Süsteem ei nõua enam kõigepealt kasutajaks registreerumist. Registreerumisvormi (kliendiandmete esitamine) täitmine võib nüüd olla ka tellimuse esitamise protsessi vaheosa. Esimese tellimuse saab esitada ilma kasutajat aktiveerimata.
3.9 Tellida ei saa enam suuremat kogus kui on toote laoseis.

 
     

 
     
 

EO 2.6.4 (03.03.10)

1. Väiksemad veaparandused

2. Mitmeid väiksemaid e-poega seotud täiendused /parandused

 
     

 
     
 

EO 2.6.3 (01.02.10)

1. Mugavuse täiendus. Uue sisulehe salvestamisel paneb süsteem automaatselt Külaline õigusgrupile "vaatamise" õiguse, st uus leht on vaikimisi kohe peale salvestamist avalikult nähtav. Antud täiendus lahendab probleemi kui kasutaja unustab peale uue lehe salvestamist kuvatavas õiguste tabelis õigusi määrata ning tänu millele leht avalikult nähtav ei ole.

2. Mugavuse täiendus. Peale lehel muudatuste salvestamist kuvatakse taas lehe üldvaade. Eelmises versioonis jäi leht muutmise reziimi

3. Editori täiendused. Nähtamatu (0 suurusega raamijooned) tabel on kasutatavuse huvides nüüd õrnalt editoris nähtav.

4. Editori täiendused. Sisulehtedele ettevalmistatud šabloonid. Väga mugav kui loote mitmeid sarnase ülesehitusega lehti.

5. Editori täiendused. Oluliselt parandatud MS Wordist tekstide kopeerimist. Võetakse kaasa ainult oluline.

6. Editori täiendused. Lisavõimalused tabelitega töötamisel. Nüüd võimalus mugavalt ühendada ja lahutada lahtreid.

7. Uudised. Uudistes saab nüüd läbi editori tekstile pilti lisada.

8. Masspostituse sõnumis sama editori versioon mis mujal moodulites.

9. Pildigalerii. Galeriile lisatud spämmirobotite tõke. Enam ei ole võimalik robotitel piltide kommentaaridesse spämmi sisestada.

10. E-pood. "Minu tehingutesse" lisatud pdf fornaadis arve alla laadimine.

11. E-pood. Pangalingi seadetes täpitähe "warning" kõrvaldatud.

12. E-pood. Toodete all pildi üles laadimise probleemid kõrvaldatud.

13. Masspostitus. Saatja aadressile domeeni kontroll.

14. Masspostitus. Uus lahendus piirangutele. Nüüd piiratakse erineva paketiga kuus saadetavate emailide arvu.

15. Masspostitus. Tööajal toimuvad masspostituse saadetised tunniajaste intervallidega.

16. Masspostitus. Kasutajale näidatakse kui palju emaile on saadetud ja kui palju on jooksvas kuus limiiti järgi.

17. Masspostitus. Masspostituse return-path ja reply-to õiged.

18. Emaili allkiri. Võimaldab pikemat allkirja kui 255 märki

 
     

 
     
 

EO 2.6.2 (01.01.10)

1. Avalduste desaktiveerimine.  Kui avalduste list on kasvanud juba väga pikaks, saab vanu desaktiveerida.

2. Igale avaldusele saab nüüd määrata järgmise lehe mis avatakse kui klient, kodulehe külastaja on veebivormi täitnud ja "saada" nuppu vajutanud. Nö "Täname tellimast" leht on tavaline ja suvaline sisuleht (või ka väline veebileht). Sellel lehel saab kliendile anda veel täiendavaid juhtnööre mis nüüd toimuma hakkab kui täidetud vorm teele pandi, näiteks, võtame teiega päeva jooksul ühendust jne. Lisaks saab sinna panna ka uut lisateavet, reklaami, et kliendi tähelehepanu veel teie toodetel hoida. Lisaks eelnevale lihtsustab see oluliselt Google Analytics programmis goals e. "eesmärk täidetud" määratlemist.

3. Lühiaadressi konflikt lahendatud. Kui soovitakse luua kodulehel lehti mis on täpselt ühe pealkirjaga, siis tekkis lühiaadresside konflikt. Nimelt peavad internetis olema iga erinev leht unikaalse ja kordumatu aadressiga. Näiteks soovitakse luua eesti keelse variandi alla leht CV, siis automaatne lühiaadress lisatakse kohe (näiteks www.elitec.ee/cv) ja kui nüüd soovitakse teha inglise keelne CV leht ja pannakse sellele lehele samuti pealkirjaks CV, siis tekkis salvestamisel konflikt, sest täpselt sama aadressiga lehte luua ei saa. Selles versioonis on loodud täiendus, et lühiaadressi taha genereeritakse täiendav number. Kui luuakse teine CV leht, siis pannakse automaatselt aadressiks www.elitec.ee/cv1, kolmanda samanimelise aadressi loomisel www.elitec.ee/cv2. www.elitec.ee aadress on siin näitlikustamiseks.

4. Veaparandused e-poes. Käibemaksu arvestus, firma aadress.

5. Registreerumisvormide täiendused ja parandused. Lisandusid väljad koduleht, firma ja firma aadress, kalender toimib korrektselt, mitteaktiivne toimib, emaili väli ei kirjuta kasutajanime välja üle
 
     

 
     
 

EO 2.6.1 (04.12.09)

1. Erikujundusega Tsoonid nüüd toimivad koos Tsooni õigustega.

2. Emaili manuse lisamise aken ei ole FF 3.5.5 versiooniga enam "läbipaistev".

3. Avalduste vormile on lisandunud excelisse eksportimise võimalus. Nüüd on võimalik avalduste vormiga luua erinevaid küsitlus ja neid hiljem excelis statistiliselt töödelda.

4. Avaldustes on võimalik otsida üle kõikide vormi väljade. Äärmiselt mugav ja lihtsustav abivahend neile kelle kodulehel on kliendid veebivormide kaudu palju avaldusi (tagasiside, tellimused jne) esitatud.

5. Vaikimisi on kõik Tsoonid kohe kodulehe nähtavad (st ei ole õigustega ära keelatud). Tühjad tsoonid on kodulehe külastajale tavaline tühi koht, kuid administraatorile näidatakse Tsooni kohal "pliiatsit" mille kaudu saab Tsooni sisu luua.

 
     

 
     
 

EO 2.6 (29.10.09)

Kuna muudatused selle uues versioonis on üpris suured, siis panime sellele versioonile numbri 2.6.

1. Uus versioon sisulehtede haldamise editorist CKEditor 3.0.1. Kõrvaldatud on mitmeid vigu ning nii mõnigi funktsioon on muutunud mugavamaks. Samuti on oluliselt tõusnud editori kiirus ja ka visuaalne nägemine on ajaga kaasas käinud.

2. Menüü ja sisu muutmine koos. Kui varem käisid menüülingi ja selle küljes olev sisulehe muutmine eri kohtadest, siis nüüd on nad koos. Suurendab oluliselt kasutusmugavust.

3. Valmis I versioon e-poest. Maksmisvõimalused PayPal, pangalingid ja arve alusel. Täpsem epoe kirjeldus www.elitec.ee/e-poe-voimalused

4. Täiendasime kodulehe registreerimisvorme.

 
     

 
     
 

EO 2.5.4 (09.09.09)


1. Massposti täiendused - adressaatide import, saada kõigile, CronTööd

 
     

 

 

     
  EO 2.5.3.1 (02.09.09)
 1. "soovitus sõbrale" bugfix
 2. tõlgete täiendused
 3. Emailide masspostitus. Täisti uus funktsionaalne moodul. Masspostituse all saab luua ja hallata adressaatide emaile, määrata neile gruppe ning kõneldavat keelt. Samuti saab määrata, kas postitused on tellitud või mitte. Sõnumite ettevalmistuses saab luua saatmisele minevaid kirju ja neid salvestada. Iga keele jaoks saab salvestada oma sõnumi. Igat sõnumit saab täiendada ja selle eelmisi versioone vaadata. Sõnumite saatmise all valitakse millisele grupile soovitakse sõnumit saata ning valitakse sobiv ettevalmistatud sõnum. Ka sõnumite saatmine on võimalik eelnevalt salvestada ja siis näiteks ühe korraga (näiteks erinevad grupid ja keeled) käivitada. Sõnumi saatmisele on võimalik määrata ka automaatne öine saatmine. Kirja jalusesse lisatakse automaatne "unsubscribe" link millele klikates saab kirja saaja end lihtsalt kirjasaajate nimekirjast välja lülitada.
 
     

 

 

     
  EO 2.5.3 (25.08.09)

lisandus "soovita sõbrale" funktsionaalus. Iga sisulehe alla on võimalik (automaatselt või eraldi) kuvada ikoon "soovita sõbrale", millel klikkamine avab väikese vormi, kuhu saab kirjutada soovitaja ja soovitatu aadressid. Peale "Saada" nupu vajutust, saadetakse antud lehe soovitus emailile.
 
     

 

 

     
  EO 2.5.2.1 (05.08.09)

Foorumi captcha ja uudiste grupi õiguste linnuke (Probleemid erinevate brauserite ja nende versioonidega).
 
     

 

 

     
  EO 2.5.2 (02.07.09)

Süsteemsed väiksemad täiendused - kasutajatele nähtamatud täiendused.                                                                        
 
     

 

 

     
  EO 2.5.1 (15.06.09)

Bugfix versioon - uue versiooni töösse rakendamisel avastatud väiksemate vigade parandused
 
     

 

 

     
 

EO 2.5 (02.06.09)

Ka tigedast majandussurutisest hoolimata oleme püüdnud järjepidevalt EasyOffice (edaspidi ka EO) infohaldussüsteemi arendada. Võibolla pole saanud seda teha just sellises mahus nagu esialgu lootsime ja kõike soovitut veel 2.5 versioonis ei näe, aga igatahes siin ta nüüd on - Elitec EasyOffice 2.5.

Osa versiooni 2.5 jõudnud täiendused olid kättesaadavad juba versiooni 2.0 täiendustena nagu näiteks Captcha koodi sisestamine vormides (nö inimese kontroll) või menüüikoonide lisamise võimalus, kuid uues versiooni on neid veel omakorda täiendatud või lihtsustatud. Lisaks väiksematele täiendustele sisaldab, aga 2.5 versioon mõningaid väga suuri ja põhjapanevaid muudatusi nagu näiteks keelemooduli või kasutajate mooduli totaalne uuenduskuur.
Paneme siis kõik olulise punkt-punktilt kirja:

1. Tõlkimine. Tõenäoliselt kõige suurem ja keerukam muudatus EasyOffice arengus. Ka seni oli EOd võimalik ka tõlkida, siis tegemist oli siiski kohmaka ja pooliku lahendusega. Uus versioon võimaldab tõlkida EO ükskõik mis keelde. Ise tõlkisime selle kolme keelde - eesti, vene ja inglise. Terve tarkvara ümber tõlkimine võttis keskmiselt aega 1,5 tööpäeva - EO süsteem sisaldab ca 3000 rida mis vajab tõlkimist. Lisaks saab tõlkemoodulit kasutada kasvõi mõne nupu või süsteemi korralduse teksti muutmiseks (näiteks ei meeldi, et avalduse all on nupp "salvesta", vaid selle asemel soovib kasutaja, et seal oleks kirja hoopis "saada avaldus"). Süsteemis on võimalik tõlkida iga sõna eraldi ning seda saab teha nö "onsite", eks sõna saab tõlkida selle asukohas (selleks ei pea minema näitks eraldi tõlke moodulisse).

2. Kodulehe keele ja administreerimisliidese keele eraldamine. Nüüd on võimalik kasutajal määrata, millises keeles ta kodulehte administreerida soovib (hetkel eesti, vene või inglise keeles).

3. Kodulehe keeled. Kui varem sai kasutaja valida etteantud keelte seast millistes keeltes tema koduleht kasutajatele nähtav on, siis nüüd on tal võimalik neid keeli ka ise muuta või juurde lisada. Samuti saab lisada ise juurde keele "lipukesi".

4. Ainult üks kodulehe keel. Väike täiendus, millega lahendasime paljude klientide soovi, et kui koduleht on loodud ainult ühes keeles, et siis poleks vaja seda ühe keele lippu üldse näidata - nüüd enam ei näita.

5. Kasutajate lisaväljad. Administraator saab ise juurde luua lisavälju kasutajate tabelisse (näiteks "varasemad töökohad" või "kodune telefon").

6. Kasutajate registreerumisvormid. Nüüd saab kodulehe haldaja ise luua avaliku registreerimisvormi.

7. Kasutajatele automaatsete õiguste omistamine. Kodulehe haldaja saab määrata milliseid õigusi avaliku registreerimisvormi kaudu registreerunud kasutajale antakse (millistesse õigusgruppidesse kasutaja automaatselt lisatakse).

8. Mitme templiidi kasutamine kodulehel. Kui siiani sai kodulehel olla vaid üks templiit (e. visuaalne väljanägemine), siis nüüd on võimalik iga menüülingiga siduda oma templiit. See annab meile võimaluse näteks luua kodulehe, kus esileht on üldisest kodulehe visuaalist erinev või näiteks eraldada kodulehel toote- või teenusegruppe nii, et iga grupi menüüs ja selle alamlinkides oleks kodulehe tasutavärvid või stiilid erinevad.

9. 1-n menüüd. Vanemas versioonis oli võimalik kasutada ainult üht menüüd (näiteks peamenüü horisontaalselt ja alammenüüd vertikaalselt vasakus veerus), kuid nüüd on võimalik luua mitu erinevat menüüpuud, erinevatesse asukohtadesse ja erineva stiiliga. Annab oluliselt "vabamad käed" keerukamate kodulehtede disaini ja ülesehituse loomiseks.

10.Igale menüülingile saab määrata millistes templiitides seda näidatakse. Selle lahendusega on võimalik luua näiteks virtuaalseid mikrosaite, ehk siis kodulehel olev menüü koos alammenüüdega, millel on oma kujundus (templiit) ja kui sellele lehele siseneda, siis põhilehe menüüsid ei näidata - jääb mulje nagu viivitaks täiesti teisel kodulehel.

11.Kirja lugemise ala laiemaks. Emaili moodulis suurendasime kirja lugemise ala, sest paljud laiad reklaamid või ka infokirjad tekitaksid ebamugava kerimisriba.

12.Uue sisulehe (menüülingi) loomisel antakse automaatselt "külalistele" lugemisõigus. 99% juhtudest soovitakse leht panna üles kodulehele avalikuks lugemiseks, seetõttu see vaikimisi "linnuke" lahendab sagedased probleemid a'la "panin lehe üles, aga kodulehel seda ei näe".

13.Igal sisulehel saab eraldi määrata, kas näidatakse lehe pealkirja või mitte.

14.Saidi seadistuste all saab määrata globaalselt, kas lehe pealkirju näidatakse või mitte.

15.Ikooni lisamine menüülingile. Menüülingi saab luua kolmes reziimis: ainult tekst, tekst koos pildiga või ainult pilt.

16.Lehtede lühikese aadressi vaikimisi loomine. Kui luua uus menüüpunkt näiteks tooted, siis vaikimisi luuakse ka samanimeline lühike aadress (URL) näiteks www.firmanimi.ee/tooted. Õäöü on automaatselt asendatud õaõu ja muud keelatud märgid lõigatakse automaatselt välja, tühikute asemel lisatakse märk "-".

17.Tagasiside vormidel "kohustuslike väljade" märkimine ja kontroll avalduse esitamisel.

18.Tsoonid. Üle kogu kodulehe on lisatud "vabu tsoone", kuhu kodulehe haldur saab ise soovitud tekste, pilte, tabeleid või muud materjali üles panna. Vaikimis kasutuses olevad tsoonid on Päis1 kus kasutaja saab ise kodulehe päisebannerit muuta või üles laadida, Jalus1 ehk kodulehe allääres olev tsoon kuhu saab rekvisiidi märkida. Ülejäänud tsoonid asuvad erinevates kohtades ja neid saab haldaja oma soovi järgi vajadusel kasutada.

19.Uue menüülingi lisamisel reastatakse see automaatselt viimaseks.

20.Galerii kirjeldus mitmele reale.

21.Lisaks mitmeid muid väiksemaid täiendusi ja vigade parandusi.


Jätkame tööd juba ka uue versiooni kallal, nii, et mõne aja pärast on oodata taas uusi lisavõimalusi ja funktsionaalsusi. Vihjeks võib öelda, et uues versioonis on tulemas uute asjadena e-poe ja masspostituse moodul.

Seoses uue versiooniga, on lisaks tasuta kodulehe loomisele ka kodulehe majutus aasta lõpuni tasuta - tule uuri järgi!

 
     

 

 

     
  EO 2.0 (04.06.08)

Viimase versiooniga lisandunud täiendustes ja parandustes on arvestatud just kasutajate soove ja peaksid oluliselt parandama EO kasutatavust ja seda palju mugavamaks muutma.

Niisiis, järgmine nädalal uuendame kõik saidid ja uuenduse nimekiri on järgmine:

Uus:
FOORUM, rohkem tutvustamist ei vaja, seda moodulit me siin foorumis just kasutamegi

Täiendused:
1. Uudistes lisaväljad "uudise lisas" ja "allikas", ka viide allika URL'le
2. Uudiste ja blogi administreerimises saab määrata kas kommentaarid on lubatud
3. Avaldustes staatuste järgi sorteerimine
4. Uudiste pealkirja lõpus näitab sulgudes kui palju on kommentaare
5. Muuda reziimi ikoon mugavamasse ja käepärasemasse asukohta
6. Uue lehe loomisel "publitseeri" kastis linnuke vaikimisi olemas
7. Uue lehe loomisel "lisa komponent" all vaikimisi valitud "Tekstiredaktor"
8. Linkide ja lehtede muutmise all nuppude ja väljade asetus mugavam ja tihedam
9. Helpdeski, probleemide ja ülesannete all tekstide kuvamine "ilusam", reavahetused.
10.Mitmed kujunduslikud parandused.
11.Kui kasutajal ei ole õigust näha uudisgrupi uudiseid, siis ei näidata ka grupi pealkirja
12.Keele lippe saab nüüd valida nimekirjast, lipud png fornaadis.
13.Kasutajate listi filter - asutusega seotud ja ilma
14.Kolm õigusgruppi muudetud süsteemseks - "Külastaja", "Kasutaja" ja "superkasutaja"
15.SEO täiendus - lehe pealkiri veebilehe "Title" 'ks. (lehe nimi brauseri päises)
16.SEO täiendus - URL'i lõppu saab lisada tekstilise osa otsingumootorite jaoks.
17.Kustutatud lehe puhul kuvatakse menüü lingi alla teate, "...kas loome uue lehe - jah, ei".
18.Kirja automaatne allkiri õigesse kohta "reply" ja "forward" puhul.
19.Lingi lisamisel saab kohe määrata mis keele alla menüülink lisatakse.
20.Lingi lisamisel määratakse vaikimisi keeleks see mille alt uut menüülinki looma hakati.
21."Edit reziim" vaikimisi siss lülitatud.
22.Edit reziimis menüülinkide ette "pliiats", asukoha ja kujunduslik muudatus.
23.Lehte saab mugavamalt "muuta". "Muuda" ja "õigused" otse lehe päises, vähem klikke.
24.Ülesande sisestaja näeb nüüd enda sisestatud ülesannet "igal juhul".
25.Edit reziimis "näitab pliiatsit" ainult siis, kui kasutajal sellele lingile mingid õigused on.
26.Süsteem jätab meelde kas "edit reziim" oli sees või väljas, ka pärast brauseri sulgemist.
27.Wizardi täiendus - Uue lehe loomisel toimub lingi loomine (ka õigused) täisautomaatselt.
28.Menüülingi alt saab nüüd mugavalt ka lingi asukohta järjekorras muuta.
29.Galeriis lisaks standartsele vaatele nüüd ka "Viimati lisatud" ja "TOP" ehk enimvaadatud piltide vaated.

Vigade parandus:
1. Kasutajate admini all tabuleerib väljades õiges järjekorras.
2. Helpdeski kategooriates esmakordselt salvestamisel täpitähed valed.
3. Kui menüülingiga siduda galeriide nimekiri, siis teatud juhtudel andis veateadet.
4. Keelte lisamisel esines veateateid.
5. Helpdeskis "tegutseja" järgi sorteerimine vigane.
6. Uudiste administreerimise all filtrite "refresh" ei toiminud.
7. Kalendris osaleja kutsumisel "koosolekule" ei lisatud sündmust osaleja kalendrisse.
8. TõlkeparandusedLiitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: