Miks on vaja luua koduleht kohe praegu ja mitte oodata veel paar kuud?

Üks olulisemaid kanaleid, kust kliendid teid leiavad, on interneti otsingumootorid (näiteks Neti või Google). Info teie kodulehest tekib otsingumootoritesse, aga päris korraliku viivitusega. See võib aega võtta koguni paar-kolm kuud, enne kui otsingurobotid on teid avastanud, teie tekstid ja märksõnad läbi lugenud ning otsingumootoritesse lisanud. Vähemtähtis ei ole ka põhjus, et otsingutulemuste pingeritta seadmisel on eelised "vanematel" kodulehtedel, ehk siis sarnaste konkureerivate lehtede puhul kuvatakse paremal positsioonil koduleht mis on kauem olemas olnud.

Seetõttu tuleks koduleht üles panna kohe, kui on teada millega hakatakse tegelema. Ostke(tellige) oma domeeninimi juba siis kui olete otsustanud milliseid märksõnu ja firma nime kasutada. Pange see kohe tööle ja looge kiiresti kasvõi üheleheline koduleht, mis ütleb kes te olete, mida te müüte ja seda, et õige pea koduleht täieneb. Isegi kui teie firma või ühing hakkab reaalselt tegutsema alles mõne kuu pärast, on teie firma juba internetis leitav. Ärge pöörake alguses liigset tähelepanu kodulehe väljanägemisele - seda kõike saab hiljem muuta (ka luua täiesti uus, spetsiaalne teile mõeldud kujundus).

Meie tasuta mikro kodulehe saab rahvusvaheliste aadresside (.eu, .com) puhul üles panna kasvõi poole tunniga. Eesti .ee lõpuga aadressi saab registreeritud üldiselt järgmiseks tööpäevaks. Soovi korral võime aidata üles panna ka esmased tekstid/märksõnad.

Uue kodulehe loojale pakume ka lausa 6 kuulist tasuta tutvumise perioodi, st kodulehe majutus on 6 kuud tasuta. Kui keegi on teie soovitusel hakanud samuti meie kliendiks, saate teie kui soovitaja veel 6 kuud tasuta majutust lisaks - ja nii iga soovituse eest.

Looge koduleht esimesel võimalusel ja pange see enda jaoks ka kohe tööle. See pooltund praegu, mis teil kulub kavandi ja nime väljavalimisele, avalduse esitamise ning lühikese tutvustava teksti ja mõnede märksõnade väljamõtlemise peale, tasub end hiljem kuhjaga ära.

Mikro kodulehtedest täpsemalt siin!Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: