Maksa teenuste eest Pangalingi kaudu või arve alusel ülekandega!

 

KODULEHE / EPOE TEENUSTASUD  HIND LISA OSTUKORVI

Alates juunist 2013 saadame ise kõik kodulehe/e-poe majutuse kuu- ja aastatasud klientide kontaktmailidele. Kui te ei leia arvet, siis palun võtke meiega ühendust, saadame teile arve uuesti.
NB! Teenusest loobumise korral palun teavitage meid sellest kindlasti. Mitteteavitamise puhul toimib teenus ja tasu arvestus edasi.
     
 DOMEENI AASTATASUD (aadressi omamise tasu)  HIND LISA OSTUKORVI
 Domeeni aastatasu (.ee)  12.-
 Domeeni aastatasu (.eu)  7.99
 Domeeni aastatasu (.com)  10.56
 Domeeni aastatasu (.org)  14.04
 Domeeni aastatasu (.net)  12.83
 Domeeni aastatasu (.fi)  16.20
 Domeeni aastatasu (.se)  20.16
     
 MUUD TEENUSED  HIND LISA OSTUKORVI
     
     
 Kodulehe versiooniuuendus, nullist, kõik andmed kustuvad  20.-
 Kodulehe muudatused (väike)  15.-
 Kodulehe andmebaasi taastamine  20.-
     
 
       
OSTUKORV    

      

 

Kuidas tasuda?

1. Lisa tasutav teenus ostukorvi.

2. Mine ostukorvi ja vali "kogus" - mitme kuu teenuse eest soovite tasuda või mitu inimest osaleb koolitusel (vaikimisi on kogus 1, ehk 1 kuu, osaleja). Peale seda kliki "Edasi maksmise lehele". Kui oled juba varem registreerunud kasutaja, tuleks enne "maksmisele lehele minemist oma kasutajaga sisse logida. Sisse logitud kasutaja viiakse peale "edasi maksmisele" klikkamist edasi punkti 4.

3. Täida vormil nõutud andmed ning klikake salvesta (selle vormiga registreeritakse Sind ühtlasi ka kasutajaks). Edasi suunatakse Sind maksmise lehele.

4. Maksmise lehel vali sobiv pank, kui soovid tasuda pangalingiga või kopeeri omale arve ning tasu tavalise pangaülekandega (või pangakontoris).


Registreerumisvormi täitmisel saadetakse Sulle automaatne e-kiri kasutajanime ja parooliga. E-kirjas tuleb kindlasti klikkida aktiveerimise lingile - see on vajalik kasutaja aktiveerimiseks. Kasutajaks registreerumine on ühekordne tegevus, mis on vajalik selleks, et kasutaja identifitseerida ja et hiljem näeksid kõiki oma e-tehinguid ning saaksid printida arvet. Peale registreerumisvormi täitmist saadetakse Sinu meiliaadressile kiri, kus on kirjas kasutajanimi ja genereeritud parool, mida saab hiljem "Minu andmed" alt muuta.

"Minu tehingud" ja "Ostukorv" asuvad "Minu konto" menüülingi all. "Minu konto" muutub nähtavaks peale kasutajaks registreerumist ja sisse logimist.

 
     Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: