Teie kodulehe internetiturunduse minianalüüs

Mis on analüüsi eesmärk? - Saada teada milliseid konkreetseid samme peaks ette võtma, et suurendada kodulehe külastatavust potensiaalsete klientide poolt. Mida oleks vaja teha, et suurendada kodulehel tehingut tegevate külastajate arvu?

Meie tegevused - uurime kas teie kodulehel kasutatakse kõiki tehnilisi võimalusi, et sait oleks nö "otsingumootorite sõbralik". Kas ja kui hästi on kasutatud sisulisi lahendusi otsingumootoritele silma jäämiseks. Selgitame välja kas ja mis määral on kodulehel tegeletud märksõnaturundusega. Milliseid turundusevahendeid on seni kasutatud ja kuidas on need seni "töötanud". Väike võrdlustest peamiste konkurentidega. Millised on kasutatavad analüüsivahendid ja kuidas neid on rakendatud. Lisaks turundusele teeme läbi ka lihtsa kodulehe kasutatavuse testi.

Analüüsi tulemus - konkreetsete edasiste tegevuste loetelu külastatavuse suurendamiseks. Soovitused märksõnade positsioneerimise ja valiku osas. Konkreetsed ettepanekud kodulehe kasutatavuse parandamiseks. Konkurentide võrdlustesti tulemused ja soovitused tulemuse parandamiseks. Google Analytics lisamine kodulehele.

Kuidas saame olla kindlad, et soovitatavad tegevused tulemust toovad? - tegemist on valdkonnaga kus tulemust garanteerida ei saa. Samas oleme kindlad, et omandatud teadmised koos korduvalt läbiproovitud analüüsimeetoditega on kombinatsioon mis tagab positiivse tulemuse. Tulemuse suurus või edasiste tegevuste efekt võib varieeruda.

Hind - minianalüüsi hind on vaid 200.- ning saab tehtud ühe päeva jooksul.


Täpsema info saamiseks või tellimuse esitamiseks saatke meile kiri aadressil info [ät] elitec.ee või täitke allolev kirja vorm:


     
  Teie nimi:
 

Kontaktid (email, telefon):
 

Tekst:
 
 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: