Milleks mulle koduleht?

Internet on muutunud meie igapäeva elu ja äri osaks ning selle osatähtsus suhtlemises kasvab pidevalt. Seda kinnitavad ka mitmed näitajad – püsiühenduste kasv, kasutajate vanusepiiride laienemine, IT kulutuste pidev kasv, digitaalse reklaamikäibe osatähtsuse suurenemine võrreldes klassikaliste reklaamidega, uute domeeninimede registreerimise kasv jne. Seetõttu peetakse kodulehe olemasolu enamasti juba iseenesest mõistetavaks. Miks? Sest interneti kodulehekülg on kiireim ja odavaim infoedastuskanal firma ja tema klientide, partnerite, huviliste jt vahel.

Kasu kodulehest on väga mitmekülgne - hästi disainitud koduleht loob usaldusväärse esmamulje firmast, korralikult struktuureeritud ja põhjalikku infornatsiooni jagav koduleht teeb sekretäri ja müügimehe eest ära suure osa tööst jne. Paljudes ettevõtetes aga on mindud oma kodulehekülgede arendamisega palju kaugemale - põhitegevuse automatiseerimiseni - näiteks Elioni iseteenindusbüroos, internetipangas, e-poes jne, tänu millelele teenitakse ning hoitakse kokku miljoneid. Koduleht võib olla teie ettevõtte parim töötaja kes suudab tegeleda saja asjaga korraga ja seda 24 tundi ööpäevas. Milliseid ülesandeid Teie ettevõtte kodulehekülg täitma hakkab on igaühe enda otsustada.
Elitec Group’i eesmärk on aidata Teid kõiges kodulehtede ja veebindusega seonduvas – aitame kodulehe ülesannete määratlemises, sisukontseptsiooni või turunduspaani loomises, otsingumootorite või reklaamiga seonduvas, pakume erinevaid lahendusi vastavalt teie soovidele alates soodsatest kodulehe pakkettidest kuni keerukate ja töömahukate spetsiaallahendusteni välja (intranetid, online süsteemid, ID kaardi rakendused, liidestamised teiste programmidega jne).

Miks valida just meid Teie kodulehe loojaks?

Kogemused

Elitec Group’i töötajatel on väga suured kogemused kodulehtede loomisel – www.medicum.ee lahendus pälvis Baltic Challange Award 2007 aasta konkursil zürii eripreemia.

 

Kiirus

Oleme võimelised Teile kodulehe looma kasvõi ühe tunniga.

Lihtsus

Meile meeldib, kui asjad on lihtsad ja intuitiivselt mõistetavad. Püüame teha kõik, et meie süsteemid oleksid kasutajatele võimalikult mugavad.

Tõenäoliselt parim sisuhalduslahendus

Teie koduleht hakkab baseeruma Elitec EasyOffice sisuhaldustarkvaral mis on hetkel kõige kiirema kasutajate arvu kasvuga sisuhalduslahendus Eestis. Miks? Sest seda on üllatavalt lihtne kasutada, selle hind erakordselt soodne ja sellega saab teha palju rohkem kui alguses arvatagi osatakse.

EasyOffice lahendus pälvis Innovatsiooniaasta 2009 zürii tunnustusmärgi "Uus on IN".

Paindlikkus

Omame kogemusi ka teiste tuntud sisuhalduslahenduste arendamisel, näiteks Joomla ja Drupal.

Soodne hind

Soodsaima kodulehe loomise hind on 0.-.

Ainult üks partner

Kõik kodulehega seonduvad teenused ühest kohast. Tegeleme kodulehe disainiga, sisuhaldutarkvara väljatöötamisega, edasise arendusega, emailindusega, kasutajate koolitusega, kodulehe majutusega, internetiturundusega, suuremate projektide puhul ka analüüsi ja projektijuhtimisega. Ainult üks partner kõikide küsimuste puhul!

Majutusteenuse hinda arvestame täiskuudesLiitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: